World Cup Finale - 4/5/6 maart 2011
Voorafgaand aan de World Cup Finale hebben de Business Club leden een bedrijfsbezoek gebracht aan Batavus (BC-lid).
|
|
|
|
Na een NK Sprint, NK Allround, ISU World Cup en een WK Sprint nu alweer het laatste schaats evenement in Nederland (THIALF) van dit seizoen, te weten: Finale Essent ISU World Cup.
Niet alleen de leden van de Business Club maar ook de andere toeschouwers op de tribunes gingen er eens goed voor zitten. Wat zouden deze finalewedstrijden “ons” brengen? Welnu: in velerlei opzichten een bijzonder weekend.
Beginnend op de vrijdagmiddag met boeiende inleiding van bondscoach Wopke de Vegt op de World Cup Finale en een vooruitblik op het WK te Inzell.
Spreker Wopke de Vegt
Vervolgens een klinkende overwinning van Ireen Wust op de 1.500 meter. Bovendien versloeg Annet Gerritsen voor het eerst in haar carriere Jenny Wolff op de 500 meter en plaatste zich hierdoor voorde WK afstanden in Inzell. Dit laatste lukte haar helaas niet voor de 1.000 meter.
De zaterdag gaf een keurige 2e plaats voor Stefan Groothuis te zien op de 1.500 meter. Terwijl Jorien Voorhuis zich met een uitstekende 3e plaats op de 3.000 meterwist te plaatsen voor de WK afstanden te Inzell.
De zondag kleurde, wat het podium van de 1.000 meter dames betreft, geheel oranje. 1e Ireen Wust, 2e Laurien van Riessen en 3e Marrit Leenstra.
Nederlands podium -1000 meter-
Op de 1.000 meter heren wist Stefan Groothuis op een prachtige wijze de 1e plaats te behalen. Jan Bos reed z’n laatste 1.000 meter en wist zich niet te plaatsen voor de WK in Inzell. Een ereronde met een oorverdovend applaus viel hem ten deel.
Huldiging
Gedurende het hele schaatsevenement was het een gezellige drukte van belang in de Business Club waar het goed netwerken was.
Wat het schaatsen in Nederland betreft was dit de afsluiting. Komend weekend zitten alle schaatsliefhebbers ongetwijfeld voor de buis te kijken naar de medaillejacht van de Nederlanders in een overdekte ijsbaan in Inzell. En dan is het echt einde seizoen 2010/2011.
Het bestuur van de Thialf Business Club bedankt iedereen voor haar/zijn komst en bijdrage en voor suggesties om te komen tot een nog betere service cq. dienstverlening staan wij open.
Tenslotte: een compliment aan de totale horeca (voor en achter de schermen) is zeker op z’n plaats. Niet alleen voor de servicegerichte bediening maar ook de buffetten waren elke keer van een hoogstaande kwaliteit. Hulde!!!
Het bestuur bestaat uit:
Voorzitter: Jos Brunninkhuis (Volker Wessels Telecom);
Secretaris: Henk Tragter (NUON Isolatie)
Penningmeester: Theo Lekkerkerker (Lekkerkerker Houtimport/Houtexport)
Algemeen bestuurslid: Arno Landmeter (Alynia Architecten)
Algemeen bestuurslid: Henny Jellema (Friesland Bank)

